MOTORLU KURYE İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

UÇAK KARGO

Dünya da ve ülkemizde de firmalar acil şehirlerarası ya da yurt dışı gönderilerini uçak kargo hizmetini tercih ederek gerçekleştirmektedirler. Bu konuda sizlere şehirlerarası uçak kargo hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde sunmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurye ve uçak kargoda en hızlı hizmeti sunacak alt yapıya sahibiz. Bize ulaşmanız halinde sizin için plan ve program hazırlanmakta ve gönderilerinizi sorun yaşamadan teslimat adresine ulaştırıyoruz.

Havalimanının olduğu her ilde biz varız

Gönderilerinizin zamanında teslim olmasını istiyorsanız, bize ulaşarak uçak kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile havalimanının olduğu her ilde biz varız. İster büyük şehir olsun ya da kendi halinde bir şehir olsun hizmetimizi Türkiye’nin dört bir yanına götürüyoruz. Her havalimanı olan ilde kurye ekibimiz sizin için hazır beklemektedir. Siz zahmet etmeyin, bırakın havalimanından gönderileri uzman ekibimiz alsın ve adresine ulaştırsın. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere neler sunmaktayız.

Hızlı gönderi sağlamak için moto kurye ekibimiz her an hazır bekletilmektedir,
Acil gönderiler için günün her saati bize ulaşabilirsiniz,
Türkiye’nin her havalimanı olan ile uçak kargo hizmetini ulaştırıyoruz
Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz
Çalışanlarımızı özenle seçiyoruz
Çağrı merkezimize 7/24 ulaşma imkanı buluyorsunuz
Tüm bu hizmetlerin tek göstergesi var, oda müşteri odaklı çalışıyor olmamızdır. Bizlere ulaşarak uçak kargo gönderinizin olduğunu söylemeniz halinde size kısa sürede çağrı merkezimizde ki çalışanımız kurye göndermekte ve Havalimanı olan her ile gönderinizi yapacak olan uçak kargo firmasına teslim etmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Müşteri odaklı çalışıyor olmamız nedeni ile taleplerinizi en kısa sürede karşılamak için özel bir çaba içerisindeyiz. Tüm alt yapımızı sizden gelecek talebe anında cevap verebilmek için hazırladık. Bu kapsamda olayı değerlendirecek olursanız, bize çağrı merkezimizden ulaştığınız andan itibaren artık bizim en değerli müşterimiz olmuş oluyorsunuz. Doğu bölgesinde yer alan Adana, Diyarbakır, Gaziantep olsun ya da Akdeniz de yer alan Antalya, Muğla ya da diğerleri olsun her bölge ve ile uçak kargo hizmetimizi ulaştırmaktayız. Sadece doğu ve Akdeniz bölgesi değil iç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara, Çorum ve Konya gibi havalimanı olan her ilde biz varız. Tüm bu hizmetlerimizin tek amacı var bize ulaştığınızda aradığınız hizmet kalitesini bizde bulabilmenizdir.

İşte bu yüzden bizi tercih ederek uçak kargo hizmetimizden yararlanarak gönderilerinizi bize emanet edebilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile sizin her talebinize anında cevap veren çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Neden Uçak Kargo Önemli

Zaman zaman gönderilerinizin acil bir şekilde diğer illerde bulunan kendi şubenize ya da ticaret yaptığınız diğer illerde ki firmalara ulaşması gerekebilir. Bu durumda ise uçak kargo en büyük yardımcıdır. Ancak kendi imkanınız ile uçak kargo firmasına gönderiyi teslim etmek zaman ve emek almaktadır. Bu nedenle gönderilerinizi bünyemizde sunduğumuz uçak kargo hizmeti ile gönül rahatlığı ile istediğiniz ile ulaştırabilirsiniz.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45