EXPRESS KURYE HİZMETİ İÇİN ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

EXPRESS KURYE FARKIYLA ZAMANLA YARIŞABİLİRSİNİZ..

Motorlu kurye sektörünün İstanbul içi hizmet veren en büyük şirketi olan www.motorlukurye.org Express Kurye servislerinde profesyonel bir ekibe sahip lider taşımacılık firmasıdır. Kurye gönderiminin alım ve teslimatı toplamda 60 dakikayı geçmez. Adresinize özel gelen kurye sizin paket yada evrağınızdan başka hiç bir gönderiyi teslimat gerçekleşmeden araya sıkıştırmadan büyük bir özveriyle adresten adrese şehir içi ekspres kurye servisiyle ulaştırmaktadır. Çok acil ve zaman hassasiyeti olan kurye taşımaları için en ideal seçenek Express motorlu kurye hizmetidir. Diğer kampanya ve avantajlardan yararlanmak için günün her saati çağrı merkezini arayınız.

Büyük şehirlerde trafikte bir yerden bir yere kısa süre içinde gitmek imkansızdır. İnsanlar toplu taşıma araçları ya da özel araçları ile teslimat yapmaya kalktıklarında bütün günlerini trafikte geçirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle iş yaşamında bütün günü tek bir işle geçirmek, tüm gün boyunca tek bir evrakı teslim edebilmek, para ve zaman kaybı demektir. Bu konuda Express Motorlu Kurye hizmeti vakitten ve nakitten önemli ölçüde tasarruf ettirir. Zamanı değerli kılan tüm imkan ve alt yapıya sahip firmamız sizlerle.

Sistemle tüm gönderiler hızlı ve express olarak teslim edilebilmektedir. Üstelik hizmetler günün her saatinde kesintisiz olarak sunulmakta, böylece inan hayatı kolaylaşmaktadır. Motosikletli kurye taşımacılığı, normal ve ekstra bölgeler olmak üzere iki değişik güzergah üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Şehir İçi Kurye Taşımacılığının En Hızlı Hizmeti; Express Motorlu Kurye

Kurye firmaları en kaliteli hizmeti vererek zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Sektörde hizmet veren Express Kurye şirketinin sunduğu tüm servisler müşteri yararına olmaktadır. Şehir içi evrak ve paket taşımacılığının en hızlı teslimat gerçekleştiren bu hizmetini deneyiniz.

 • Express Kurye Teslimat Süreleri Nelerdir?

  Express Kurye sadece size hizmet eder. Sizden alınan gönderiyi teslim etmeden farklı bir adres, farklı bir evrak kuryeye verilmez. Sadece sizden aldığı gönderiyi direk olarak hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır. Genelde ekspres gönderiler 2 katı ücret alınmaktadır. Fakat bazı firmalarda express gönderi alındıktan sonra kuryenin gideceği rota üzerinde farklı kayıtlar varsa operasyondan oraya da yönlendirilerek toplama yaptırılmaktadır. Bu firmamızca etik değildir, çünkü müşteriden iki katı ücret alınarak hızlı bir hizmet vermemiz gerekmektedir. Bu açıdan ikinci bir kayıt kuryeye kesinlikle verilmeden direk adrese teslim edilmektedir. Trafik yoğunluğuna ve teslimat adresine göre 30 dakika ile 60 dakika arasında değişen sürelerde gönderinin teslimatı gerçekleştirilir.

 • Express Kurye Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

  Bildiğiniz üzere iki çeşit gönderim sistemi vardır. Ekonomik (gün içinde) ve Express (acil) en hızlı bir şekilde adresten adrese teslimat yapmaktır. Express kurye istediğiniz zaman adresinize en yakın yerde olan kuryemiz yönlendirilir. Sizden hızlı bir şekilde gönderiyi teslim alır, paketin alındı bilgisini operasyon merkezine ilettikten sonra direk hedef olarak teslimat adresine olabildiğince güvenli ve hızlı bir kapsamda isim imza karşılığı teslim etmek üzere harekete geçer. Express motorlu kurye hizmetlerinden genelde şirketler, küçük işletmeler, büyük firmalar, kurumlar, özel sektörler ve şahıs olarak faydalanılması mümkündür.

 • Adresimden Express Gönderiyi Teslim Alıyor musunuz?

  Avrupa yakasında 5, Anadolu yakasında 4 pilot bölgemizde bulunan kurye ekibimizi size en yakın olan arkadaşımızı direk adresinize yönlendirerek Express çağrı kaydınızı aldırtıyoruz. Malzemenin güvenliği açısından arkadaşımız verdiğiniz paketi kontrol ederek teslim alır. Gerekli bilgileri operasyon merkezine anında bildirir ve direk harekete geçerek hedef adrese hızlı bir şekilde ulaştırır. Paket teslim edildikten sonra teslimat bilgileri merkezimize iletilir. Çağrı merkezinde ki deneyimli ekibimiz sizi arayarak gönderinin saat kaçta, kime teslim edildiği bilgisini vererek operasyonu başarıyla sonlandırır.

 • Hizmet Karşılığında Fatura Kesiyor musunuz?

  Aldığınız Express motorlu kurye hizmeti karşılığında KDV dahil olmak üzere fatura kesilip size ibraz edilmektedir. Toplu gönderilerde birden fazla gönderi oluştuğu için teslimattan sonra toplu fatura kesilerek size ulaştırılır.

 • Günün Her Saati Express Kurye Çağırabilir miyim?

  Hafta içi sabah 08:30 'dan akşam 19:00 'a kadar Express Kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Akşam saatinden sabaha kadar üç katı ücret karşılığında servislermizden yararlanabilirsiniz.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45