ARABALI KURYE HİZMETİ İÇİN ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

MOTORLU KURYE CAMİASINDA GERÇEK GECE KURYE HİZMETLERİ..

Kış mevsimi mesai saati bitimi olan 18:30, yaz mevsimi tarifesine göre 19:00 olan zaman diliminden sonra verilen kurye kayıtları Gece Kurye hizmeti altında ele alınmaktadır. Gece kurye mantığı genel olarak 19:00 ile 06:00 arasında teslimatının yapılması gereken kurye hizmetidir. Bu taşımacılık hizmeti 22:00'a kadar 2 katı, 24:00'a kadar istenilen gönderiler 3 katı ve 24:00 sonrası yapılacak gönderilerin kurye taşıma maliyetleri 4 katı olarak hesaplanmaktadır. Gece verilmekte olan bu hizmet firmalarda ve halk dilinde nöbetçi kurye olarakta adlandırılmaktadır. Detaylı destek, kayıt ve bilgi sahibi olabilmek için lütfen çağrı merkezini arayınız.

Deneyimli motorlu kurye firmasından gece saat kaç olursa olsun hiç çekinmeden, gönül rahatlığı ile Nöbetçi Kurye isteyebilirsiniz. İstanbul içi Avrupa, Anadolu yakası ve ekstra bölgeler olmak üzere tüm semt ve ilçelere hızlı motorlu kurye servislerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul içinde karmaşık adresler ve yoğun trafiğin sürekli olarak karşınıza çıkmasından ötürü, acil ve zaman hassasiyeti olan bir gönderiyi alıcısına tam zamanında ulaştırmak için tecrübeli şirketimizle iletişim kurabilirsiniz. Her gün yüzlerce bireysel ve kurumsal Gece Motorlu Kurye müşterisine kaliteli hizmetler sunmaktan ötürü haklı olarak gurur duymaktayız.

Bir çok firma gece kurye hizmeti vermektedir. Fakat hiç bir taşıma şirketi bizim gibi kaliteli ve resmi servisler verememektedir. Bu konuda aklım gönderide kalmasın, verilen sürelerde teslimat gerçekleşir mi, sorunsuz ve sıkıntısız şekilde karşı adrese ulaşır mı gibi olumsuz cümlelere mahal vermeden direk olarak firmamızla iletişime geçerek Gece Motorlu Kurye kaydı oluşturarak, alımın ve teslimatın başarıyla sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve destek alabilmek için müşteri hizmetlerini arayınız.

Gecenin Saat Kaçı Olursa Olsun Firmamız Her Zaman Servis Sunmaktadır!

Gecenin en kör saatinde bile telefon karşısında size hizmet verebilmek için hazır bekleyen operatör ekibimiz hiç zaman kaybetmeden adresinize nöbetçi motorlu kurye yönlendirerek, işleminizi en hızlı ve güvenli bir şekilde halletmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Gece Kurye Kaydı Nasıl Oluşturabilirim?

  Gece kurye kaydı için 24 saat çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Özellikle gsm numaramızdan şirketimizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz. 24 saat nöbetçi motorlu kuryemiz hazır kıta sizden gelen kayıtlara cevap vermektedir.

 • Gece Kurye Sadece İstanbul İçinde mi Hizmet Veriyor?

  İstanbul büyük şehir belediye il sınırları içerisinde bulunan tüm semtlerimize gece boyunca motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. İl dışında ki gönderileriniz için gündüzden randevu alarak çağrı kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

 • Gece Kurye'de Geri Dönüşlü Hizmet Veriyor musunuz?

  Gece kurye servisinde geri dönüşlü evrak, paket, koli gönderileriniz de bekleme dahilinde olmak üzere hizmet verilmektedir. Adresten alınıp tek kayıt olarak kurye teslimat adresine gider ve paketi teslim ettikten sonra ilk 15 dakika ücretsiz olarak bekler. Bu dakikadan sonra dk başı 1,5 tl faturaya eklenerek tahsilat yapılır. Gönderilerin yoğunluğuna göre abone fiyatları üzerinden siz değerli müşterilere çeşitli indirimler uygulanmaktadır. Kaset, CD, evrak, geri dönüşümlü paket, zarf, koli gibi gönderileriniz adreste beklemek suretiyle, bekleme ücreti dahilinde işlem yapılarak size geri dönüşümü sağlanır.

 • Gece Kurye Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

  Kilometre aralıklarına ve taşınan malzemeye göre değişmektedir. Semt aralıkları hesaplanarak kurye ücreti belirlenmektedir. Taşınan malzeme koli yada paket ise, paketin ağırlık ve ölçülerine göre ek ücretlerde talep edilebilir. Çağrı kaydı oluşturmadan taşınacak olan gönderinizi koli yada zarf olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Gece kurye ücretlerinde bu detay çok önemlidir.

 • Gece Randevulu Nöbetçi Kurye Talebi Yapabilir miyim?

  Gece randevulu motorlu kurye talebini mesai saati bitiminden önce operasyon merkezi üzerinden oluşturabilirsiniz. Vermiş olduğunuz kayıt saat dilimi içerisinde kuryemiz adreste olmaktadır. Sizin belirlediğiniz gün, tarih ve saatte anlık olarak hizmet verilmektedir.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45