ÖZEL KURYE HİZMETİ İÇİN ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

ÖZEL KURYENİZ SİZDEN GELECEK TALEPLERİ BEKLEMEKTEDİR..

Özel kurye hizmetlerinden bireysel ve kurumsal olarak tüm müşteriler yararlanabilmektedir. Bu şehir içi taşımacılık servisinde kurye sadece sizin işinizle ilgilenir. Genelde normal gönderi ve kayıtlarda evrağınız yada paketinizi taşıyan kuryenin özel cep numarası müşterilere verilmemektedir. Fakat özel kurye'de taşıma yapan arkadaşımız size cep numarasını vermektedir. Böylece anlık olarak gönderinizin nasıl bir şekilde, ne hızla, ulaşıp/ulaşmadığını, özel gönderinizin istediğiniz şahsa teslim edilip/edilmediği bilgilerini net olarak bire bir ürününüzü taşıyan şahıstan öğrenmektesiniz. Sadece bir gönderi için değil günlük, haftalık ve aylık olarakta özel kurye isteyebilirsiniz.

Özel motorlu kuryeniz o gün içerisinde sadece size hizmet ederek, sizin talimatlarınız doğrultusunda hareket ederek operasyonumuzdan bağımsız bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kısaca; ilgili gün kurye sadece size hizmet eder ve hizmet bilgileri kurye ve sizin aranızda gerçekleşmektedir. Operasyonumuza gideceği bölgeyi söylemeden, teslimat bilgisi vermeden direk sizi arayarak direktifiniz doğrultusunda hareket ederek operasyonu başarıyla gerçekleşmektedir. Özel kurye kiralama saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak fiyatlandırılmaktadır. Ekstra maliyetler oluştuğunda kuryeniz bunun tahsilatını bilgi vererek, sizden yapmaktadır. Bilgi ve destek için çağrı merkezini arayınız.

Özel Kurye ile Neler Yaptırabilirsiniz; Kuryenize İstanbul içinde her hangi bir zaman ve mekana gönderinizi teslim ettirebilirsiniz. İstanbul dışında ki gönderiler de kuryeniz hava alanı olan tüm illere hava yolula giderek vekaleten sizin adınıza tüm işlemlerinizi yapar. Gerekli belge ve dökümanlarınızı işlem takibi yapıldıktan sonra İstanbul'da ki merkezimize getirerek teslim eder. Yani sadece İstanbul il sınırları içerisinde değil, tüm Türkiye'ye evrak ve kargo takiplerinizi ya da bire bir evraklarınızı şahıslara elden teslim etmek suretiyle hizmet sağlar. Gönderiler de oluşan ekstra masraflar özel kurye ücreti dışında hesaplanarak, fiş ve belge karşılığında sizden tahsil edilmektedir.

Özel Kuryeniz Size Prestij Kazandırır

Özel kuryeniz ile zarf, paket, koli, değerli evrak, çiçek, hediyelik eşya, para ve Türk Ticaret kanununa aykırı olmayan tüm gönderileri taşıtmanıza imkan sunar. Daha detaylı bilgi ve destek için özel motorlu kurye şirketimizi arayınız.

 • Özel Motorlu Kurye Kime Hizmet Eder?

  Özel kuryeniz ilk olarak çağrı merkezini aradıktan sonra direk olarak size hizmet etmektedir. Sizin yönlendirmeniz doğrultusunda hareket ederek sonuca ulaşmaktadır. İlk öncelikle kuryemiz size gelerek gönderi bilgilerini, ne şekilde teslim edeceğini, özel zaman ve saat isteyip/istemediğinizi gibi bu tarz temel bilgileri aldıktan sonra sizin talimatınızla harekete geçerek gönderinizi adrese teslim etmektedir.

 • Kurye Gönderi Bilgilerini Operasyon Merkeziyle Paylaşır mı?

  Gönderiniz özel ise sadece çağrı merkezini arayarak, özel kurye istiyorum talimatını verdikten sonra size gelen elemanımız, sizden aldığı talimatlar doğrultusunda hareket ettiği için bizimle hiç bir şekilde iletişime girmeden direk olarak gönderinin sizden alınıp adres teslimine kadar gereken tüm bağlantıları ve bilgileri sadece sizinle paylaşarak işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamıza kurye içerik ve konu hakkında hiç bir bilgi vermemektedir.

 • İstanbul Dışında da Bu Hizmeti Kullanabilir miyim?

  İstanbul dışında motorsikletle gidilebilecek yakın illerde araç ile daha uzak illere maliyetli olsada uçak ile giderek işlemler gerçekleşmektedir. Eğer konaklama gerektiği durumlarda, uçak masrafı, yeme-içme gibi masrafların kurye fiyatının dışında faturalandırılarak tahsilatı gerçekleşmektedir. Bu işlemde de kurye sadece sizinle iletişime geçerek bilgi alış verişinde bulunarak işlemi başarıyla sonlandırmaktadır.

 • Gece Özel Kurye Hizmetlerinden Yararlanabilir miyim?

  Gece özel motorlu kurye hizmetleri, gündüzden yapılan randevu ve görüşmeler sonrasında istediğiniz saat ve yerde olarak sizin talimatlarınız doğrultusunda hareket eder. Gece teslimat istiyorsanız, istediğiniz saat ve zamanda teslimatı gerçekleştirir. Bu tür servislerden yararlanmak için gündüzden kayıt açtırarak, operasyon merkezinden bilgi alabilirsiniz.

 • Özel Kurye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

  Özel kurye fiyatları; gönderi türüne, görev ve kilometre hesabı yapılarak, fiyatlandırılır. Gönderi esnasında oluşabilecek farklı masraflar (köprü, bekleme) gibi kurye ücretinin dışında hesaplanmaktadır. Kurye'ye nakit yada banka havalesi olarak ödeme yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz çağrı kaydında istediğiniz hizmet türüne göre ve hizmeti hangi saatler arasında istediğinize göre ücretler değişkenlik göstermektedir. Bilgi için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45