ARABALI KURYE HİZMETİ İÇİN ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

ARABALI KURYE DENEYİMİNİ SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ FİRMAMIZLA YAŞAYIN..

Motorlu kuryenin taşımayacağı ebat ve ağırlıklarda ki gönderilerinizi araçlı kurye yönlendirilerek taşımaktayız. Paketleme, adresten alma ve adrese kapı teslimi olarak hizmet vermekteyiz. Paketlenmiş malzemelerimiz kontrol edildikten sonra teslim alınmaktadır. Gönderi paketlemesinde sorun varsa adresinizdeyken direk müdahele edilerek ambalajlama desteği sağlanarak teslim alınır. Gideceği kilometre uzaklığına göre hesaplama yapılarak tahmini teslim süresi ve saati verilerek, işlemler başlatılır. Sizden teslim almadan önce doldurduğunuz formda yazan açık adres ve kişisel bilgilere göre paketiniz teslim edilir. Arabalı kurye hizmetini deneyiniz.

Arabalı kurye gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar; Gönderinizin sizden alındıktan sonra belirli bir gün ve saatte teslimatını istiyorsanız, formumuzda bulunan randevulu teslimat bölümünü işaretlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz tarih ve saatte teslimat adresi kapalı ise, merkezimize getirilerek malzemeniz güvenli bir şekilde 24 saatliğine depolanmaktadır. Takip eden iş günü tekrardan teslimat adresi ile iletişim kurularak kargonuz depodan alınıp adrese intikal etmektedir. Teslimat gerçekleşmezse tekrar depomuza getirilerek depo kirası uygulanmaktadır. Bu verdiğimiz bilgiler sözleşme niteliğindedir, bilginize sunarız.

Arabalı kurye sigortalama sistemi; araçlı kurye gönderilerin de sigortalama resmi fatura üzerinden yapılmaktadır. Resmi faturası olmayan gönderilere sigortalama yapılmamaktadır. Hassas, kırılabilir, dijital vs. malzemeler teslim almaya gelen arkadaşlar açıp, kontrol ederek ürünleri teslim almaktadır. Bunun sebebi malzemeyi sağlam alıp, almadığımızı kontrol ederek herhangi bir hasar oluştuğunda olası sorunlardan şirketimiz mesul değildir. Daha detaylı bilgi ve destek alabilmek için hemen arayınız.

Araçlı Kurye Servisimiz İstanbul'un Tüm Semtlerine Hizmet Vermektedir!

Arabalı kurye hizmetleri sunan profesyonel şehir içi taşımacılık şirketimiz İstanbul Avrupa, Anadolu yakası ve extra bölgeler olmak üzere tüm ilçelerine servisler sunmaktadır. Günün her saatinde hiç çekinmeden tecrübeli ve sektörün öncüsü firmamızı rahatlıkla arayabilirsiniz.

 • Arabalı Kurye Tahmini Zamanlama Süresi Nelerdir?

  Tahmini zamanlama süresi alınacak adresten, teslimat yapılacak adresin arasında kilometre farkına göre tahmini bir zamanlama süresi oluşmaktadır. Koliniz kontrol edildikten sonra teslim alınarak bekletilmeden direk hedef adresi hesaplanarak size tahmini teslimat süresi verilmektedir. Trafiğin yoğunluğuna bu süre 30 dakika opsiyonludur.

 • Gönderi Adres mi, Kapıya mı Teslim Edilmektedir?

  Bazı kargo firmaları ve nakliye şirketleri gönderiyi teslim aldıktan sonra hedef adrese gidildiğinde malzemeleri bina kapısında isim ve imza karşılığı bırakarak teslim etmektedir. Bizim sistemimiz tamamen farklıdır, adresten (kapıdan) teslim aldığımız tüm gönderileri direk kapıya ulaştırmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz dilerlerse bina girişinde dilerlerse de kapıya kadar teslim etme hizmetimiz mevcuttur.

 • Karşı Adrese Ulaşılmıyorsa Ekstra Kurye Ücreti Öder miyim?

  Karşı adres kapalıysa iletişim kurmaya çalışılır. Araçlı kurye yirmi dakika beklemek suretiyle teslimat adresinde bekler. Bu süre zarfında iletişim kurulmazsa sizlere bilgi verilerek dilerseniz kargonuz geri getirilir, dilerseniz malzeme depoya kaldırılarak sizden bilgi beklenir. İlk yirmi dakika ücretsiz olup sonrasında her beş dakika 5 tl olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca malzeme yirmi dört saat depo hizmeti 100 tl dir. Adrese ikinci uğrama kilometre uzaklığına göre ücretlendirilir. Karşı ödemelerde alıcı bilgilendirilmeden gönderi alınmaz.

 • Arabalı Kurye, Gece ve Hafta Sonu Hizmet Veriyor mu?

  Acil gönderiler dışında randevu almanızı öneriririz. Cumartesi, pazar ve hafta içi akşam 19:00'dan sonra çift katı ücret alınarak 24 saat boyunca hizmet verilmektedir. Mesai saati bitiminden sonra cep numaramızdan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 • Araçlı Kurye Gönderi Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

  Gönderiniz ağırlığına, araçta kapladığı alana ve alım/teslim adresleri uzaklığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 40*40*60 / 5000 = 19.200 << bu ölçü hesaplama 20 kilograma tekamül etmektedir. Kargonuz 10 kiloysa araçta kapladığı alan 20 kilo olduğundan sizden 20 kg ücreti tahsil edilmektedir.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45