ETİLER MOTORLU KURYE İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

JET SOSYETENİN BULUNDUĞU ETİLER SEMTİNE ÖZEL KURYE TAŞIMACILIĞI..

Son dönemlerde çok iyi hizmet veren kuryeler sayesinde hiç bir işiniz yarım kalmamakta. Evde, ofiste hatta arabada bile oturduğunuz yerden bir telefonla yaptığınız alış verişlerinizi evinize ya da bulunduğunuz yere kadar ulaştıran kuryeler 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca motorlu, yaya veya araba ile oluşan çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Güvenli, kaliteli ve en ekonomik şekilde hizmet vermektedir. Etiler motorlu kurye hizmeti hakkında bilgi ve detaylar için günün her saati deneyimli kurye şirketimizi arayabilir, kayıt oluşturabilirsiniz. Etiler semti mahallelerinden olan nisbetiye, zeytinoğlu, adnan saygun, uğur mumcu, cumhuriyet, ebulula mardin, levent, hisar üstü, hacı adil, çamlık, cebeci caddelerinden çıkan moto kurye kayıtları çok kısa sürede kapınızdan teslim alınır.

Gönderdiğiniz veya beklediğiniz paket veya her ne olursa “gitti mi, geldi mi” derdi olmadan ayağınıza kadar gelen etiler kurye verdiği hizmetlerle müşterilerini memnun etmiştir. Ayrıca “ulaştı mı, ulaştırıldı mı” gibi sorunlarla karşılaşmak olmadığı için gönül rahatlığıyla ulaşımı yapılmaktadır. Sizleri özel günlerde yalnız bırakmayan bu hizmet zamanı olmayan kişiler için mükemmel bir hizmet. Sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı, doğum günün ve evlilik yıl dönemleri gibi özel günlerde bir telefonla paketinizi istediğiniz adrese en hızlı en güvenilir ve en ekonomik şekilde ulaştırmaya özen gösteren hizmetleri oldukça memnun eden kişilerdir.

Bu hizmetlerin en önemli nedenlerinden olan güvenilir ve kaliteli hizmet olmasıdır. Ayrıca en hızlı şekilde ulaşımı sağlayan servislerdir. En büyük amaçlarından biride müşteriyi kaliteli bir şekilde hizmet verip memnun etmektir. İstanbul içi yoğun olduğu için motorlu kuryeler daha hızlı teslimat sağlamaktadır.

Etiler Kurye ile Şehir içi Evrak, Paket Taşımacılıkları

Maliyeti en ucuza indirir ve Kuryenin başına gelen kaza gibi nedenlerle hemen başka bir kurye firma tarafından başka bir kuryeye yönlendirilir ve hızlı bir biçimde teslimat adrese gönderilir. Kurye hizmeti en başarılı bir şekilde ulaşımını sağlar ve teslimatını yapar. Maliyetini düşürerek en ekonomik şekilde sizlere hizmet vermeye çalışır.

Hızlı, Güvenli ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Etiler Kurye

Yirmi dört saat açık olan bu hizmet sadece etiler değil İstanbul ve ilçelerine de en güvenilir bir biçimde hizmet vermektedir. Kendi çağrı merkezimize yapılan sipariş oluşturduğunuz andan itibaren iletişim birimleri harekete geçer ve en hızlı şekilde motorlu kuryeler teslimatı yapmak için yola koyulur. Paketlerde kırılma veya kaybolma gibi bir sorun olursa o tamamen firmaya ait bütün sorunlar şirket tarafından karşılanmaktadır.

 • Etiler Motorlu Kurye ile Uygun Maliyetli Taşımacılık Servisleri?

  Etiler semti için özel sunulan motorlu kurye hizmetlerinden günün her saati faydalanabilirsiniz. İlgili semte özel en dip motorlu kurye taşıma maliyetleri sunan şirketimiz kesenize önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz aynı bölge ve semtlere daha uygun ulaştırma ücretleri ile yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet sunmaktayız.

 • Etiler Express Kurye ile Zamanla Yarışabilirsiniz?

  Etiler Express Kurye hizmeti ile zamanla yarışabilir, çok kısa süre zarfı içerisinde adresten adrese şehir içi kurye taşımacılığı servislerinden yararlanabilirsiniz. Ekspres olarak sunulan bu hizmette alım ve teslim toplamda mesafe aralığına göre 30 ile 60 dk arasında başarıyla sonuçlanmaktadır. Hemen bizi arayın, zaman hassasiyeti olan acil gönderilerinizi hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştıralım.

 • Etiler Araçlı Kurye ile Tonajlı Mal Gönderimi?

  Etiler kurye şirketinin alternatif hizmetlerinden birisi olan Araçlı Kurye, motosikletli ekibimizin taşıyamacağı ebat ve ağırlıklarda ki gönderiler için sunulan güzide bir hizmettir. Etiler semtinden İstanbul'un her hangi bir semtine yada başka bir bölgeden Etiler'e arabalı kurye ile ulaştırılması gereken koli, paket gibi gönderiler büyük bir resmiyet ile teslim edilir. Arabalı kurye fiyatları ve teslimat süreleri tamamen kargonuzun içeriğine ve teslimat gerçekleştirilecek semte göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi ve sağlıklı destek için hemen çağrı merkezini arayınız.

 • Etiler Uçak Kargo Hizmetiyle Şehirler Arası Evrak, Paket Taşımacılığı?

  Etiler semtinden Türkiye'nin hava alanı bulunan her hangi bir semtine aynı gün, adresten adrese kargo gönderimi yapmak için hiç beklemeden çağrı merkezimizi arayabilir, konu hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Diğer yurt içi kargo firmaları en az 24 saatte teslimat gerçekleştirmektedir. Bu konuda hızlı taşımacılık hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşteriler şirketimizin Uçak Kargo servislerinden yararlanabilir, firmasına prestij katabilirler. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Konya, Sivas, Kayseri, Trabzon, Gaziantep, Manisa, Mardin, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Van, Bodrum, Muğla, Dalaman, Mersin, Hatay, Kütahya, Balıkesir, Samsun, Denizli ve daha bir çok hava alanı bulunan şehre özel hava yolu kargo gönderimleri.

 • Etiler Motorlu Kurye Hizmetiyle İlaç Temini?

  Etiler semtinde oturan değerli müşterilerimiz artık sokak sokak nöbetçi eczane arama derdine son veriyoruz. Deneyimli firmamızı aramanız halinde ilacınız reçetesizse direk olarak en yakın nöbetçi eczaneden ilacınızı temin edip, kapı adresinize teslim ediyoruz. Şayet ilacınız reçeteli bir ilaç ise adresinize gelen kurye reçeteyi alıp en yakın nöbetçi eczaneye ulaşarak ilacınızı temin eder ve kapı adresinize teslimatını gerçekleştirir.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45