FATİH MOTORLU KURYE İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

FATİH MOTORLU KURYE ŞİRKETİYLE ŞEHİR İÇİ TAŞIMA HİZMETLERİ..

Herhangi bir yerden sevdiğiniz birine hediye ya da başka bir şey göndermek istediğinizde akla ilk gelen hizmet mutlaka kurye hizmeti oluyor. Eğer sizler de kaliteli ve güvenli bir hizmet arayışında iseniz, motorlu kurye hizmeti alabilirsiniz. Fatih motorlu kurye şirketi ile bir semtten diğer bir semte Express ve Normal olarak iki çeşit moto kurye hizmeti alabilirsiniz. Gönderinizin aciliyetine ve gönderi türüne göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Hizmet detayları hakkında bilgi ve destek alabilmek için lütfen çağrı merkezini arayınız. Şirketimizin web sitesi üzerinden kurye çağırabilir, an ve an motor kurye takibi yapabilirsiniz.

Kurye hizmeti işi firmaların, kurumların ya da kişilerin dışarıda halledilmesi gereken ya da gönderilmesi icap olan her çeşit gönderilerinin özel kurye firmaları ile birlikte, onlara güvenilerek uygulanması işine verilen addır. Dışarıda uygulanması gereken işler talep eden kişinin şahsına yapılabiliyor ve denetim halinde takip ediliyor. Örnek verilecek olunursa, bir toplantı sırasında işte, hava alanında, trafikte ve okulda unutulmuş olan bir gönderiyi talep edildiği takdirde sizlere hemen istediğiniz yerden alarak işlemin tamamlanması sağlanıyor. Kurye hizmeti işi motosiklet aracılığı ile uygulanır.

Ekip içinde yer alan kişiler motosikletli kişilerden oluşur. Ve yine bu kişiler sürüş alanında tecrübe sahibi kişilerdir. Gönderilerin alımı, teslimatının yapılması, denetimi ve müşteri memnuniyetini yerine getirme gibi konularda da bu personeller görevlidir. Bunun yanı sıra sorumluluk kısmında müşterilerin ödemelerinin takibini de gerçekleştirmekle görevlidirler. Personeller bu konuda gereken bütün eğitimi almış olup, güvenebileceğiniz kişilerden oluşuyor.

Uzman Kadro ile Sorunsuz Taşımacılık Hizmetleri

Her gün yüzlerce motorlu kurye ihtiyaçlarına en etkili çözümlerini sunan firmamız, sizden gelen kayıtlar doğrultusunda merkez ofisi üzerinden faaliyet göstermektedir. Personel eğitimi, ilk olarak müşteri tanıtımı ile başlar. Gönderi alıp teslim etme ve denetim gibi işlemleri ile ilgili detaylı bir eğitim aşaması mevcuttur. Bahsi geçen tüm bu aşamalar son bulduğunda sürekli eğitime başlatılır. Yani, gün geçtikçe yenilenen her sistemde olduğu gibi bu alanda da yaşanan gelişmeler, entegre edilerek kolaylıklar ve müşteri memnuniyeti hedefleniyor.

Kaliteli, Güvenli ve Tam Zamanında Teslimat

Motorlu Kurye hizmetlerini müşterilerine sunmak için bu hizmetleri yüksek ve sürdürülebilir standartlarda sağlamak maksadı ile bu konudaki bilgi ve tecrübe ile uzun zamandan beri Fatih’te güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuluyor. Tüm teslimatlar hızlı bir şekilde gerçekleştirilip, müşterilerin güvenleri kazanılıyor. Motorlu kuryeler İstanbul’un her yerinde özel takip sistemi aracılığı ile pek çok firma, kurum ve kişinin talepleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti veriliyor. Eğer sizler de tüm bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

 • Fatih Motorlu Kurye ile En Kaliteli Hizmetler?

  Fatih semtinde ikamet eden firmalar ve şahıslar için motorlu kurye hizmetleri sunmaktayız. Bu bölgeve yakın çevre ilçelerden gelen kurye kayıtları çok kısa sürede adresten alım ve diğer adrese teslimat ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Fatih'in en kaliteli motorlu kurye taşımacılığı şirketinden hizmet almak için çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. Şehir içinde hız bakımından motorlu kurye kadar daha hızlı ve güvenli ikinci bir taşıma hizmeti yoktur. Tüm evrak ve paketler bizim için çok değerlidir ve hepsi aynı eş değeri görürler.

 • Fatih Express Kurye ve Hızlı Teslimat Gönderim?

  Fatih Express Kurye farkıyla zaman hassasiyeti olan acil gönderiler çok hızlı bir şekilde kapı adresinizden teslim alınıp diğer adrese araya ikinci bir evrak sıkıştırmadan teslimatı bütünüdür. Şirketimiz ekspress moto kurye taşımalarında profesyonel bir ekibe sahiptir. Teslimat yapılacak adres mesafe uzaklığı ve gönderi içeriğine göre maksimum 60 dk içinde ulaştırılır. Son yılların en hızlı hizmetlerinden birisi olan Express kurye taşımacılığı firmamızın en önemli servislerinin başında gelmektedir. Zaman önceliği olan gönderiler için ekspres moto kurye bulunmaz bir hint kumaşı gibi sağlam bir hizmettir.

 • Fatih Arabalı Kurye ile Kapıdan Kapıya Araçlı Teslimat?

  Fatih ilçesine özel kurye hizmetleri sunan şirketimiz arabalı kurye servisiyle motosikletli kuryenin taşımayacağı ebat ve ağırlıkta ki gönderileri araçlı kurye tahsisi ile sorunsuz şekilde adresten adrese taşımaktadır. Arabalı kurye ücretleri ve servis süreleri hakkında bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayınız. Türkiye'nin yıllardır en çok ziyaret edilen web sitesi ve onlarca peşin, abone müşteriyle lider bir marka olabilmenin haklı olarak gururunu yaşamaktayız. Bizi seçen değerli kullanıcılar ne kadar doğru ve dürüst bir firma ile iletişime geçtiklerini bilmektedir. Hemen çağrı merkezini arayın, avantaj ve kampanyalarımızdan faydalanın. Her zaman dediğimiz gibi; 'Zaman Önemliyse Bizi Arayın' ve geriye kalan tüm süreci bize bırakın. Siz kahvenizi yudumlayın ve arkanıza yaslanın..

 • Fatih Uçak Kargo ve Şehirler Arası Aynı Gün Teslimat?

  Fatih semtinden Türkiye'nin hava alanı olan herhangi bir iline aynı gün, adresten adrese hava yolu kargo taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Yurt içinde 55 'in üzerinde şehre aynı gün bir kaç saat içerisinde hava kargo servisleri sunan firmamız, sizin için adeta zamanla yarışıyor! Hızlı ve güvenli bir şekilde şehirler arası uçak kargo hizmeti almak isteyen müşteriler hiç beklemeden firmamız ile iletişime geçerek kayıt oluşturabilir, bilgi ve destek alabilirler. Hava kargo ile tanışın, gönderileriniz çok hızlı bir kapsamda bir şehirden diğer şehre ulaştırılsın. Taşımacılık alanında en hızlı şehirler arası kurye hizmeti olan uçak kargo halk tarafından büyük beğeni toplamış, popüler hizmetlerin başında gelen servistir. Her gün yüzlerce müşterinin bir şehirden diğer bir şehre bir kaç saat gibi kısa bir zaman diliminde gönderilerini hava alanından hava alalına, hava alanından adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese seçeneklerle taşımaktayız. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Mardin, Mersin, Hatay, Diyarbakır, Samsun, Eskişehir, Elazığ, Erzurum, Van, Erzincan, Sivas, Manisa, Balıkesir, Kütahya, Denizli, Muğla, Bodrum, Dalaman ve daha bir çok şehre hava yolu kargo taşımacılığı.

 • Fatih Motorlu Kurye ile Acil İlaç Temini?

  Gecenin kör bir saatinde nöbetçi eczaneden acil ilaç mı temin etmeniz gerekiyor? Sokak, sokak nöbetçi eczane arama derdine son! Fatih motorlu kurye firması ile acil ilaç temin edebilir ve hiç yerinizden kıpırdamadan ilacınızı fişi ile birlikte kapınıza teslim edelim. Gece ve gündüz saat kaç olursa olsun firmamızı arayarak nöbetçi eczane motorlu kuryesi isteyebilir, siz hiç yerinizden bile kıpırdamadan ilacınızı fişi ile birlikte kapınıza getirelim. İstanbul şehrine yakışır, güzide bir hizmetle acil ilaç temini yapan motorlu kurye firması, daha yeni bir çok hizmetle sizlere daha yakın olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45