MECİDİYEKÖY MOTORLU KURYE İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

MECİDİYEKÖY MOTORLU KURYE VE HIZLI DAĞITIM HİZMETLERİ..

Kurye sektöründe öncü kuruluşlardan olan firma son teknoloji ürünlerle dağıtım gerçekleştirir. Firmanın kullanmış olduğu bütün motorlar son model ve güvenlikli motorlardır. Güvenilir ve hızlı motorlu kurye elemanlarıyla gönderilen ürünler en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılır. Firmaya teslim edilen gönderiler güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılır. Dağıtım işinde tecrübe önemlidir ve firma müşterilerine tecrübelerini aktarır. Mecidiyeköy motor kurye şirketi yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi operasyon sahasına aktaran kaliteli bir şehir içi taşımacılık şirketidir. Kurye takibi ve kurye çağır gibi online işlemlerin tamamı web sayfamız üzerinde çalışmaktadır.

Firmaya alıcılara ulaştırılması için teslim edilen ürünlerin her birine bir numara verilir. Bu numaralar sayesinde müşteriler kolayca gönderilen ürünlerin takibini yapabilirler. Her ürün ulaşım sırasında zarar görmemesi için özenle paketlenir. Paketlenen ürünler motorlu kuryelere verilir ve en kısa sürede alıcılara ulaştırılır. Alıcı müşterilere gönderilen ürünlerin ellerine ulaşma saatleri mesaj yoluyla bildirilir. Ürünler elden, alıcılara kimlik beyanı sonrasında teslim edilir. Evde bulunamayan alıcılar telefonla aranır ve paketin tekrar teslimi için randevu alınır. Motorlu kurye şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana merkez ofis üzerinde tüm müşterilere hizmetler sunmaktadır.

Şirketimiz ürünlere verdiği numaralar sayesinde ürünlerin takibini kolaylaştırır ve hem göndericiler hem de alıcılar için gönderilen ürünlerin takibi kolayca yapılabilir. Bu sayede müşteriler ürünlerinin hangi aşamalarda olduğunu ve ne zaman alıcıya ulaşacağını bilir. Ayrıca firma müşterilerine gönderilen ürünün zarar görmeden güvenilir bir şekilde ulaşacağını taahhüt eder. Karşılaşılabilecek sorunlarda ürünün tazminatını karşılayacağının garantisini verir.

Müşterilerin Motorlu Kurye Firmasını Tercih Etme Sebepleri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma piyasadaki diğer motorlu kurye firmalarına nazaran daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlar. Geniş bir gönderim bölgesi vardır. Kendi firma sistemi içinde müşteri kayıtlarını düzenleyerek bir sonraki gönderimlerde müşterilerin daha kolay hizmet almalarını sağlar. Firma müşteriyle yapılan gönderim sözleşmesi sayesinde müşterilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Hemen bizimle iletişime geçin ve motorlu kurye isteyin.

Mecidiyeköy Motorlu Kurye Firmasının Vizyon ve Misyonu

Mecidiyeköy Kurye daha hızlı, daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet sağlamak adına çalışmalarda bulunur. Gelişen teknolojiyi takip ederek kargo sektörüne uygular ve müşterilerin en iyi hizmeti alması için çalışır. Firmayı ilk kez tercih eden kullanıcılar için çeşitli kampanyalar sağlayarak, bu kullanıcıların devamlı müşteri olmalarını sağlar. Piyasada yer alan motorlu kurye firmaları içinde en iyi hizmeti vererek en fazla dağıtım yapan firma olmayı amaçlar.

 • Mecidiyeköy Motorlu Kurye ile Hizmet Kalitesi Hakkında?

  Mecidiyeköy semtinde ikamet eden firmalar ve şahıslar için motorlu kurye hizmetleri sunmaktayız. Bu bölgeve yakın çevre ilçelerden gelen kurye kayıtları çok kısa sürede adresten alım ve diğer adrese teslimat ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Mecidiyeköy'ün en kaliteli motorlu kurye taşımacılığı şirketinden hizmet almak için çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. Şehir içinde hız bakımından motorlu kurye kadar daha hızlı ve güvenli ikinci bir taşıma hizmeti yoktur. Tüm evrak ve paketler bizim için çok değerlidir ve hepsi aynı eş değeri görürler.

 • Medidiyeköy Express Kurye ve Hızlı Teslimatla Gönder?

  Mecidiyeköy Express Kurye farkıyla zaman hassasiyeti olan acil gönderiler çok hızlı bir şekilde kapı adresinizden teslim alınıp diğer adrese araya ikinci bir evrak sıkıştırmadan teslimatı bütünüdür. Şirketimiz ekspress moto kurye taşımalarında profesyonel bir ekibe sahiptir. Teslimat yapılacak adres mesafe uzaklığı ve gönderi içeriğine göre maksimum 60 dk içinde ulaştırılır. Son yılların en hızlı hizmetlerinden birisi olan Express kurye taşımacılığı firmamızın en önemli servislerinin başında gelmektedir. Zaman önceliği olan gönderiler için ekspres moto kurye bulunmaz bir hint kumaşı gibi sağlam bir hizmettir.

 • Mecidiyeköy Arabalı Kurye ile Hızlı Araçlı Teslimat?

  Mecidiyeköy ilçesine özel kurye hizmetleri sunan şirketimiz arabalı kurye servisiyle motosikletli kuryenin taşımayacağı ebat ve ağırlıkta ki gönderileri araçlı kurye tahsisi ile sorunsuz şekilde adresten adrese taşımaktadır. Arabalı kurye ücretleri ve servis süreleri hakkında bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayınız. Türkiye'nin yıllardır en çok ziyaret edilen web sitesi ve onlarca peşin, abone müşteriyle lider bir marka olabilmenin haklı olarak gururunu yaşamaktayız. Bizi seçen değerli kullanıcılar ne kadar doğru ve dürüst bir firma ile iletişime geçtiklerini bilmektedir. Hemen çağrı merkezini arayın, avantaj ve kampanyalarımızdan faydalanın. Her zaman dediğimiz gibi; 'Zaman Önemliyse Bizi Arayın' ve geriye kalan tüm süreci bize bırakın. Siz kahvenizi yudumlayın ve arkanıza yaslanın..

 • Mecidiyeköy Uçak Kargo ve Şehirler Arası Aynı Gün Teslimat?

  Mecidiyeköy semtinden Türkiye'nin hava alanı olan herhangi bir iline aynı gün, adresten adrese hava yolu kargo taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Yurt içinde 55 'in üzerinde şehre aynı gün bir kaç saat içerisinde hava kargo servisleri sunan firmamız, sizin için adeta zamanla yarışıyor! Hızlı ve güvenli bir şekilde şehirler arası uçak kargo hizmeti almak isteyen müşteriler hiç beklemeden firmamız ile iletişime geçerek kayıt oluşturabilir, bilgi ve destek alabilirler. Hava kargo ile tanışın, gönderileriniz çok hızlı bir kapsamda bir şehirden diğer şehre ulaştırılsın. Taşımacılık alanında en hızlı şehirler arası kurye hizmeti olan uçak kargo halk tarafından büyük beğeni toplamış, popüler hizmetlerin başında gelen servistir. Her gün yüzlerce müşterinin bir şehirden diğer bir şehre bir kaç saat gibi kısa bir zaman diliminde gönderilerini hava alanından hava alalına, hava alanından adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese seçeneklerle taşımaktayız. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Mardin, Mersin, Hatay, Diyarbakır, Samsun, Eskişehir, Elazığ, Erzurum, Van, Erzincan, Sivas, Manisa, Balıkesir, Kütahya, Denizli, Muğla, Bodrum, Dalaman ve daha bir çok şehre hava yolu kargo taşımacılığı.

 • Mecidiyeköy Motorlu Kurye ile Nöbetçi Eczane Acil İlaç Temini?

  Gecenin kör bir saatinde nöbetçi eczaneden acil ilaç mı temin etmeniz gerekiyor? Sokak, sokak nöbetçi eczane arama derdine son! Mecidiyeköy motorlu kurye firması ile acil ilaç temin edebilir ve hiç yerinizden kıpırdamadan ilacınızı fişi ile birlikte kapınıza teslim edelim. Gece ve gündüz saat kaç olursa olsun firmamızı arayarak nöbetçi eczane motorlu kuryesi isteyebilir, siz hiç yerinizden bile kıpırdamadan ilacınızı fişi ile birlikte kapınıza getirelim. İstanbul şehrine yakışır, güzide bir hizmetle acil ilaç temini yapan motorlu kurye firması, daha yeni bir çok hizmetle sizlere daha yakın olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45