BEŞİKTAŞ MOTORLU KURYE İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

BEŞİKTAŞ SEMTİ MOTORLU KURYE İLE SORUNSUZ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ..

Şehir içinde gönderilecek belge ve kolilerin en hızlı ve güvenilir ulaşımı artık motorlu kuryeler tarafından veriliyor. Firmalar özellikle İstanbul trafiğinde bu hizmeti almayı daha çok uyguluyor. Böylece zaman ve personelden tasarruf etmiş oluyorlar. Firma, bu sektörde İstanbul'daki en eski ve deneyimli kuryelerin başında geliyor ve kullandıkları en gelişmiş yazılımlar sayesinde kuryelerin en hızlı şekilde sevk ve idaresini sağlıyor. Firma, Ulaştırma bakanlığının zorunlu tuttuğu P1 ve K2 belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Firma ayrıca, İstanbul'un Anadolu yakası da dahil olmak üzere tüm yerleşim birimlerine hizmet verecek şekilde araç ve personel kadrosunu geliştirmiş ve yenilemiştir. Beşiktaş'a özel motorlu kurye hizmetlerini kesinlikle deneyiniz.

Beşiktaş motorlu kurye sektördeki diğer kurye hizmetlerine oranla daha kaliteli ve daha ekonomik fiyatlara bu hizmetleri yapıyor. Firmamızın faaliyetleri tüm sosyal medya hesaplarından da takip edilebiliyor. motosikletli kurye olarak bilinen moto kurye hizmeti ile İstanbul'un yoğun trafiğinden etkilenmeden, kısa sürede gönderilerin istenilen yerlere ulaşmasını sağlıyor. Gönderilerin hava şartlarından etkilenmemesi için gerekli tüm önlemlerin alındığı bu kurye hizmetinde, tüm gönderiler sigorta kapsamındadır.

Deneyimli şirketimiz express moto kurye hizmetini, acil olarak ulaştırılması gereken gönderiler için uyguluyor ve istenilen saatten önce gönderinin teslimini sağlıyor. VIP expres moto kurye hizmeti ise, özel olarak uygulanan, en kısa süre ve en güvenilir şekilde teslimatın yapılması gerektiği durumlarda veriliyor. Bu iki hizmetin de ücretlendirilmesi normal moto kurye hizmetinden farklı olarak hesaplanıyor.

7/24 Beşiktaş Motorlu Kurye ve Gidiş/Dönüş Hızlı Teslimat

Firmamız hafta içi saat 19:30 ve Cumartesi günleri saat 16:00'dan sonraki saatler ile resmi tatil günlerinde ulaştırılması gerekli olan gönderiler için 7/24 moto kurye hizmeti de veriyor. Kurye çağırmak için hemen arayınız.

Beşiktaş Semtine Özel ve Uygun Fiyatlarla Motorlu Kurye Şirketi

Herhangi bir gönderiye teslimat adresinde işlem yapılacaksa ve bu işlemden sonra gönderi tekrar gönderilen veya başka bir adrese teslim edilecekse, firma gidiş ve dönüş moto kurye hizmeti veriyor ve kurye tüm bu işlemler sonuçlanana kadar bekliyor ve iş bitmeden dönmüyor.

 • Beşiktaş Motorlu Kurye Hizmetini Denediniz mi?

  Beşiktaş motorlu kurye hizmeti hakkında bilgi ve destek alabilmek yada kurye kaydı oluşturarak hemen çağırmak için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. Motorlu kurye ile en karmaşık adresler ve yoğun trafikler çok kısa sürede çözümlenir ve paketler göndericiden alıcıya ulaştırılır.

 • Beşiktaş Express Kurye Farkını Test Edin?

  Beşiktaş express kurye şehir içi evrak, paket, koli taşımacılığının en hızlı hizmeti olan ekspres servisimiz günün her saati metropol kenti bireysel ve kurumsal müşterilerine özel olarak sunulmuştur. Express motorlu kurye hizmeti hakkında bilgi ve destek için hemen şirketimizi arayınız.

 • Beşiktaş Arabalı Kurye Fırsatını Kaçırmayın?

  Beşiktaş semti ve çevre yakın bölgelere özel olarak sunduğumuz motorlu kuryenin taşımayacağı ebat ve hacimde ki gönderiler için araçlı kurye tahsis etmekteyiz. Firmamızın deneyimli ekibine kargonuzun ölçü ve ağırlığını söylemeniz halinde gönderilerinizi alacak en doğru aracı adresinize gönderiyoruz. Türkiye'nin bir numaralı lider motorlu kurye şirketinin siz değerli müşterilerine günlük yaşantılarında kolaylık sağlamak için araçlı kurye servisi ile sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmektedir.

 • Beşiktaş Uçak Kargo ile Çok Kısa Sürede Teslimat?

  Beşiktaş semtinden Türkiye'nin hava limanı bulunan tüm şehirlerine aynı gün, adresten adrese mesafe uzaklığına göre 1 ile 4 saat arasında hızlı yurt içi uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Yanlış duymadınız, İstanbul'dan tüm yurdumun hava alanı olan bölgelerine aynı gün hava yolu kargo servisleri sunuyoruz. Hem uygun taşıma maliyetleri, hemde en hızlı taşımacılık süreleri bu hizmet içinde birleşmektedir. Daha detaylı bilgi ve destek için hemen Beşiktaş Uçak Kargo şirketi ile iletişime geçiniz.

 • Beşiktaş Acil İlaç Farkıyla Nöbetci Eczaneden İlaç Temini?

  Beşiktaş semti için nöbetçi eczaneden acil motorlu kurye ile günün her saatinde ilacınızı fişi ile birlikte kapınıza teslim edelim. Reçeteli ilaçlar için motorlu kurye arkadaşımız kapınızdan temin edilecek ilacın reçetesini sizden teslim alıp en yakın nöbetçi eczaneden ilacınızı alarak tekrardan kapınıza gelir ve ilacın teslimatını gerçekleştirir.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45