TOPLU DAĞITIM HİZMETİ İÇİN ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

TOPLU DAĞITIMLAR DA KURUMSAL VE SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER..

Toplu dağıtım sistemi iki bölümden oluşmaktadır. İmzalı ve imzasız dağıtım olarak iki başlık altında incelenmektedir. İmzalı dağıtım; 100 ve üzeri adreslerde, barkotlama sistemi ile kayıt altına alındıktan sonra, zarfta yazan isme veya vekalet eden kişiye isim imza karşılığı teslim edilmektedir. Sizlere verilen tarih süresi içerisinde dağıtım adetine göre günlük raporlar olarak teslimatlar mail ortamında sizinle paylaşılmaktadır. Gidilen adreslerde ikinci uğrama ücretsiz olup, üçüncü uğrama ücretli olarak yapılmaktadır. Ayrıca imzalı dağıtımda belgeyi sigortalama imkanı sunulmaktadır. İmzalı dağıtımda anlaşmış olduğumuz adres başı dağıtım ücreti peşin olarak alınmaktadır.

İmzasız dağıtımlar da barkotlama sistemi kullanılmaz. Merkezimize ulaşan dağıtımlarınız bölgesel olarak ayrılır. Her bölgenin dağıtıcısına günlük olarak teslim edilir. Dağıtıcı adrese gittiği zaman kapalıysa, kapı altında ve posta kutusuna bırakmak suretiyle imzasız olarak dağıtımı gerçekleştirir. Kayıtsız gönderiler de sigortalama yapılmamaktadır ve ödemeler nakit olarak veya banka havalesiyle dağıtım başlamadan teslim alınmaktadır. Firmamız posta kutusuna bıraktığı gönderilerden sorumlu değildir. Kapıda tahsilatlı toplu dağıtımlar da ürünler teslim alıcak kişinin bilgisi dahilinde ise toplu dağıtım kapsamına alınır. Alıcı bilgileri dağıtımla birlikte firmamıza sunulmalıdır.

Toplu Dağıtım Ne Demektir; Bir adresten bir çok paket ve zarf teslim alınarak İstanbul içinde değişik adreslere belli bir zaman dilimi içerisinde teslimatın gerçekleştirilmesine toplu dağıtım hizmetleri denilmektedir. En az 30 adet altında ki gönderiler toplu dağıtım sınıfına girmemektedir. İmzalı, imzasız olsun bu adetin altında toplu dağıtım kabul edilmemektedir. Dağıtımız ne kadar fazlaysa adres başına fiyatlandırma maliyetleri o kadar düşük olmaktadır. Örneğin 100 adet dağıtımın fiyatı farklıdır, 1000 adet toplu dağıtımın ücreti farklıdır. Dağıtım da önemli olan verilen adreslerin doğruluğu, iletişim bilgilerinin eksiksiz olması gerekmektedir. İmzalı dağıtımlar da çağrı merkezinden müşteriler tek tek aranarak randevu alma sistemiyle adres güncellemeleri yapılarak dağıtıma çıkartılır.

Bizimle Neler Dağıtabilirsiniz

Toplu dağıtım şirketimizle fatura, sözleşme, kredi kartı, promosyon ürünleri, hediyelik eşyalar, özel davetiyeler, broşür, değerli evraklar, dergi, gazete, 0,5 gram ile 1 kg arası diğer tüm gönderileriniz imzalı ve imzasız dağıtım şekliyle adreslerine ulaştırılmaktadır.

 • Toplu Dağıtımlarda Şahsa Teslimat Yapılıyor mu?

  Toplu dağıtımlar da gönderiniz isim ve imza karşılığı ise şahsa direk teslimat yapılmaktadır. Yetkili kişi yok ise vekile de isim ve imza karşılığı teslimat yapılmaktadır. Gidilen adres kapalıysa ikinci uğrama ücretsizdir. Fakat üçüncü uğrama ücretlendirilmektedir.

 • İmzasız Dağıtımlarda Ne Gibi Prosedür Uygulanmaktadır?

  Bizimle imzasız dağıtım anlaşması yaptıysanız ilk prosedür olarak gidilen adresten ilk önce yinede şahsı bulup teslim etmeye çalışmaktayız. Kişi bulunmaz ise posta kutusuna bırakılarak teslimat gerçekleştirilmektedir. Firma olarak posta kutusuna bırakılan gönderilerden sorumlu değiliz.

 • Gidilen Adres Kapalıysa Tekrardan Uğrama Yapılır mı?

  Gidilen adres kapalıysa ve sözleşmemizde isim/imza karşılığı teslim edilecek ibaresi varsa ikinci bir kez adrese gidilerek teslimat yapılmaya çalışılır. Anlaşmamız imzasız ise posta kutusuna veya kapı altına bırakılarak teslimat gerçekleştirilir.

 • Tahsilatlı Gönderiler de İşleyiş Nasıl Olmaktadır?

  Sizde takdir edersiniz ki İnternet üzerinden alış verişlerde bir çok usulsüzlük uygulanmaktadır. Bazı şirket ve şahıs bilgileri elde edilerek kanunsuz bir şekilde müşterinin haberi olmadan bazı ürünleri toplu dağıtım olarak gönderilerek hem dağıtım firmasını, hem de müşteriyi zor durumda bırakmaktadırlar. Bunları önlemek açısından tahsilatlı dağıtımlar da müşteri bilgilerini iletişim, adres ve isim olarak dağıtım yaptırmak isteyen firmadan liste halinde alınarak ve göndereceği ürünler kontrol edilerek malzemeler teslim alınır. Çağrı merkezimiz tüm müşterileri arayarak bu tür bir gönderi bekleyip/beklemediğini yapmak suretiyle bilgi alarak gönderi doğruluğunu teyit ettikten sonra dağıtıma başlar. Tahsilatlı dağıtımlar da önceden randevu alınmış müşteriye ikinci bir sefer uğrama durumunda aynı gönderi için iki kere ücret göndericiden tahsil edilerek alınır. Günlük toplanan nakit teslimatlar da akşam 19:00 'dan sonra o gün kaç adrese, kaç kere uğranıldıysa onların dağıtım tahsilat ücreti içinden kesilerek kalan meblağ banka havalesi ile veya kapıda nakit olarak makbuz karşılığı teslim edilir.

 • Toplu Gönderilerde Ülkenin Her Bölgesine Dağıtım Yaptırabilir miyim?

  Dağıtım yapılacak ülkenin iç politikasına uyumlu bir şekilde ilgili ülkede faal, partner dağıtım firmalarından ön bilgi alınarak, adres teyidi yapıldıktan sonra fiyatlandırma suretiyle toplu dağıtımınız işleme alınmaktadır. Detaylı bilgi ve destek alabilmek için hemen çağrı merkezini arayınız.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45