MOTORLU KURYE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

MOTORLU KURYE ÇAĞIRMAK İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ..

İstanbul içinde bir semtten diğer bir semte kendi aracınızla yada farklı ulaşım imkanları ile çok kısa sürelerde gitmeniz imkansız gibi bir şeydir. Motorlu kurye en karmaşık adresler ve zorlu trafik şartlarından hiç etkilenmeden hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştireceği adrese ulaşır. İsim ve imza karşılığı gönderinizi alıcısına teslim eder. Ardından operasyon merkezine teslim bilgilerini iletir. Çağrı merkezinde bulunan deneyimli operatörlerimiz sizlere teslim bilgilerini an itibariyle telefon, sms ve mail yoluyla iletir. Aklınız hiç bir zaman gönderiniz de kalmaz, çünkü motorlu kurye şirketi hızlı ve sürekli çözümler üreten şirkettir.

Gün içi ve Express gibi iki temel hizmet seçeneği üzerinden motorlu kurye hizmetleri verilir. Gün içi olarak tabir edilen normal kurye hizmeti mesai saati bitimine kadar gün sonunu görmeden ulaştırılan servistir. Express kurye hizmeti ise alım ve teslim toplamda bir saati geçmeyen hızlı servis türüdür. Bu konuda daha detaylı bilgi ve destek alabilmek için günün tüm saatleri içinde deneyimli motorlu kurye firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Şehir içi evrak ve paket gönderimleri için en uygun taşımacılık birimi 'Motorlu Kurye' hizmetidir. En sıkışık trafiklerde ve karmaşık adresleri bile çok kolay çözümleyen profesyonel, dinamik, tecrübeli ve uzman moto kurye ekibimiz sizlerden gelen taleplere cevap veriyor.

Moto Kurye İle Mesafeleri Kısaltın, Zamandan Tasarruf Edin!

İstanbul içi evrak, paket vb. gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştıran firmamızla hiç zaman kaybetmeden hemen tanışabilir, an itibariyle bilgi ve destek alabilirsiniz. Kurye maliyetleri ve servis süreleri için çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.

 • Neden Motorlu Kurye Firmasını Seçmeliyim?

  Motorlu kurye ile en karmaşık adresler ve yoğun trafik olan bölgeler çok kısa sürelerde çözümlenir. Hem maddi açıdan, hemde zaman tasarrufu açısından büyük kolaylık olan moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak tüm firma ve şahıslara hizmetler sunmaktayız.

 • Kimler Motorlu Kurye Hizmetlerinden Yararlanabilir?

  Firmalar, kurumlar, özel sektörler, şahıslar ve daha bir çok bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tüm hizmetlerimizden yararlanabilir. Ayrıca web sitemizi takip eden değerli kullanıcılar kampanya ve avatanjalarımızı inceleyebilirler.

 • İstanbul İçinde Hangi Semtlere Servisimiz Mevcuttur?

  İstanbul içinde Avrupa yakası, Anadolu yakası ve extra bölgeler olmak üzere üç önemli başlık altında değerlendirilir. Beşiktaş, Şişli, Bakırköy, Avcılar, Sarıyer, Taksim, Etiler, Nişantaşı, Topkapı, Levent, Kağıthane, Yenibosna, İkitelli başta olmak üzere tüm Avrupa yakası semtlerine hizmet verilmektedir. Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Pendik, Dudullu, Erenköy, Çekmeköy, Bostancı, Ataşehir, Beykoz başta olmak üzere bütün Anadolu yakası semtlerine servisler sunulmaktadır. Kemerburgaz, Kumburgaz, Silivri, Kurtköy, Tuzla, Gebze gibi extra bölgelere de tüm hızıyla hizmetler vermekteyiz. Kısacası; İstanbul içi ve metropole yakın tüm bölgelere motorlu kurye isteyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek ve kayıt oluşturmak için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

 • Şahsıma Yada Firmama Özel Motorlu Kurye İsteyebilir miyim?

  Elbette isteyebilirsiniz efendim. Bireysel ve kurumsal olarak özel motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Size özel olarak gelen motorlu kurye sadece sizin işinizle ilgilenir ve araya hiç bir evrak/paket sıkıştırmaz. Özel olarak ulaştırılması gereken hediyelik eşyalar, değerli evraklar vb. bir çok gönderi firmamız tarafından özel kurye servisi ile ulaştırılmaktadır.

 • Motorlu Kurye Ücretleri Neye Göre Hesaplanmaktadır?

  Motorlu kurye ücretleri semt mesafe uzaklığı ve taşınacak gönderini ebat/hacim büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul bölge olarak 7 ana seçeneğe bölünmüştür. Her bölgenin kurye taşımacılık maliyetleri farklıdır. Taşınmasını istediğiniz gönderi ve paketlerin bir semtten diğer bir semte motorlu kurye ücretini öğrenmek için hiç beklemeden çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45