MOTORLU KURYE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Firmamıza ait telefon, talep form, mail ve adres bilgilerine ulaşmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

Bize Ulaşın

Acil İlaç

Nöbetçi eczaneden moto kurye ile birlikte acil ilaç hizmetleri. İlaç Kurye ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan Eczane,Acil İlaç Kurye vb. ürünlerinizi evinizden dışarı çıkmadan 7/24 saat günün her saatinde İlaç Kurye ekibimiz tarafından size en yakın Nöbetçi Eczane’den ihtiyaç duyduğunuz ürün,ilaç vb, alarak kapınıza kadar ulaştırmaktadır:

Eve Eczane Servisi

Nöbetçi Eczanemi Bulamıyorsunuz ?
Eczanelerde İlaçlarınızı mı Bulamadınız ?

Acil İlaç Kurye;
Gecenin bir yarısı rahatsızlandınız mı?
İlacınız evde yok mu?
Acil ilaç ihtiyacınız mı var?

İlaç Kurye‘si;

Olarak Her Semtte 7/24 İlaç Kurye Bulundurmaktayız.
Gece İhtiyacınız Olan İlacı Gidip Eczaneden Fişi İle Beraber Alıp,Getirip Sizin Bulunduğunuz
Adrese Sizlere Teslim Ediyoruz.Ayrıca Nöbetçi Ezcane bulamadıysanız Yada İlacınız Gittiğiniz
Eczanede Yok İse ACİL İLAÇ KURYELERİMİZ, ile Başka Semtten İlaçlarınız Faturası İle Getirilip Sizlere Teslim Ediyoruz.

 • Neden Motorlu Kurye Firmasını Seçmeliyim?

  Motorlu kurye ile en karmaşık adresler ve yoğun trafik olan bölgeler çok kısa sürelerde çözümlenir. Hem maddi açıdan, hemde zaman tasarrufu açısından büyük kolaylık olan moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak tüm firma ve şahıslara hizmetler sunmaktayız.

 • Kimler Motorlu Kurye Hizmetlerinden Yararlanabilir?

  Firmalar, kurumlar, özel sektörler, şahıslar ve daha bir çok bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tüm hizmetlerimizden yararlanabilir. Ayrıca web sitemizi takip eden değerli kullanıcılar kampanya ve avatanjalarımızı inceleyebilirler.

 • İstanbul İçinde Hangi Semtlere Servisimiz Mevcuttur?

  İstanbul içinde Avrupa yakası, Anadolu yakası ve extra bölgeler olmak üzere üç önemli başlık altında değerlendirilir. Beşiktaş, Şişli, Bakırköy, Avcılar, Sarıyer, Taksim, Etiler, Nişantaşı, Topkapı, Levent, Kağıthane, Yenibosna, İkitelli başta olmak üzere tüm Avrupa yakası semtlerine hizmet verilmektedir. Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Pendik, Dudullu, Erenköy, Çekmeköy, Bostancı, Ataşehir, Beykoz başta olmak üzere bütün Anadolu yakası semtlerine servisler sunulmaktadır. Kemerburgaz, Kumburgaz, Silivri, Kurtköy, Tuzla, Gebze gibi extra bölgelere de tüm hızıyla hizmetler vermekteyiz. Kısacası; İstanbul içi ve metropole yakın tüm bölgelere motorlu kurye isteyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek ve kayıt oluşturmak için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

 • Şahsıma Yada Firmama Özel Motorlu Kurye İsteyebilir miyim?

  Elbette isteyebilirsiniz efendim. Bireysel ve kurumsal olarak özel motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Size özel olarak gelen motorlu kurye sadece sizin işinizle ilgilenir ve araya hiç bir evrak/paket sıkıştırmaz. Özel olarak ulaştırılması gereken hediyelik eşyalar, değerli evraklar vb. bir çok gönderi firmamız tarafından özel kurye servisi ile ulaştırılmaktadır.

 • Motorlu Kurye Ücretleri Neye Göre Hesaplanmaktadır?

  Motorlu kurye ücretleri semt mesafe uzaklığı ve taşınacak gönderini ebat/hacim büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul bölge olarak 7 ana seçeneğe bölünmüştür. Her bölgenin kurye taşımacılık maliyetleri farklıdır. Taşınmasını istediğiniz gönderi ve paketlerin bir semtten diğer bir semte motorlu kurye ücretini öğrenmek için hiç beklemeden çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kampanya ve Avantajlardan Haberdar Olun!

Gönder

7/24 İLETİŞİM İRTİBAT : 0(212) 283 05 45